Revine Stick Fiyatı, Kargo Ücreti Varmı, Kampanyalar

Revine Stick Fiyatı

Sitemizde yer alan revine fiyatı ve kampanyaları, indirimler, kapıda ödeme var mı gibi tüm soruların cevabı bu sayfamızda. Kampanyalar aşağıdaki gibidir.

1 kutu revine fiyatı 59 Türk Lirasıdır. 1 kutu alımlarda 10 lira kargo ücreti alınmaktadır.
2 kutu revine stick fiyatı 109 liradır. 2 kutu alımlarda da kargo ücreti 10 lira alınmaktadır.
3 Alana 1 Bedava (3+1) kutu revine lifting stick fiyatı 149 liradır. 3+1 yani toplam 4 kutu ürün alımında kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir.
5 alana 1 bedava (5+1) ürün bedeli 169 liradır. 5+1 yani toplam 6 kutu alımlarda da kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir.

Yukarıda yer alan kampanyalar resmi fiyatlar olup indirimli kampanyalar stoklarla sınırlıdır. 3+1 ve 5+1 kampanyalarından bir kişi sadece 1 defa yararlanabilmektedir.

Kargo Ücreti Var Mı

Revine stick ücretsiz kargo kampanyaları sadece 4 ve 6 adet alımlarında geçerli olup 1 ve 2 adet alımlarında 10 lira kargo ücreti alınmaktadır. Ürün alırken orjinal ürün almaya dikkat ediniz.

İndirim Var Mı

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda ürün adetleri arttıkça adet fiyatı o kadar indirimli olmaktadır. Bu fiyatlar indirimli fiyatlar olup sınırlı süreyle sizlere sunulmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için revine resmi satış sitemizin bilgi hattını arayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan bu ürün özel formülü ile cilt bakımınızda kullanmanız için tasarlanmıştır. Düzenli kullanımda destek verdiği etkileri ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanan bu ürünü orjinal olarak, hızlı kargo ve hologramlı orjinal ürün olarak sitemizden temin edebilirsiniz.
Hologram dış kutu üzerinde yer almakla birlikte bu etiket üzerinde harf ve rakamlardan oluşan bir sorgu kodu vardır. Bu kodu tekrar etiket üzerinde yer alan web sayfası üzerinde sorgulama yaparak almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Bu sayfa revine stick fiyatı, kampanyaları, indirimleri, kargo ücreti var mı, avantajlı fiyatlar gibi bilgileri sunmuş olup sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sipariş vermek için bizi arayabilir ya da satın al sayfasından siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın
revine stick, revine lifting stick, revine nedir, özellikleri, ne işe yarar, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal olduğu nasıl anlaşılır, nereden alınır, eczanelerde var mı, nasıl satın alınır, kullanıcı yorumları, kapıda ödeme var mı ile ilgili bilgi içeren revine official Türkiye sitesidir.