Revine Stick Fiyatı, Kargo Ücreti Var Mı, Kampanyalar

Revine Fiyatı ve Kampanyaları

Bu sayfada sizlere revine ürünü fiyat ve kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz.

1 kutu revine fiyatı 59 TL dir. 1 kutu alımlarda 10 TL Kargo ücreti vardır.
2 kutu revine lifting stick fiyatı 109 liradır ve 2 kutu alımlarda da 10TL kargo ücreti alınmaktadır.
3+1 yani toplam 4 adet revine stick fiyatı 149 TL olup ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir.
5+1 yani toplam 6 adet revine fiyatı 169 liradır. Bu kampanyada da kargo ücretsiz olarak ürün sizlere gönderilmektedir.

Yukarıda revine kampanya ve fiyatları verilmiştir. Kampanyalara bakıldığında 3 ve 5 alımlarda hem bir adet ürün daha bedava verilmekte hem de ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Hem de adet başına daha uygun fiyatlardan sizlere gönderilmektedir. Revine lifting stick fiyatı orjinal ürün olarak sitemizdeki gibi olup bir telefon ya da bir tık ile bu ürünü sitemizden alabilirsiniz.

Kargo Ücretsiz Mi

Ürünü alırken kargo ücreti öder miyim? Yukarıda yer alan revine stick fiyatı ve kampanyalar listesine baktığımız zaman 1 ve 2 adet alımlarda 10 lira kargo ücreti ücreti var iken 3+1 ve 5+1 kampanyalarında ürün sizlere ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Ürün özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz ya da bizi bilgi hattımızdan arayarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gua sha masaj tekniğinden yararlanarak tasarlanmış bu ürün sitemizde sizlere orjinal ve hologramlı olarak sunulmuştur. Bunun yanında indirimli ve uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden ürünü alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sipariş ver sayfasına tıklayıp oradan hangi kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Burun, alın, yanak ve boyun gibi yerlerde kullanılabilen bu ürün özel formülü sayesinde size en iyi bakım yapmayı amaçlayan bir üründür. Anti aging bir ürün özelliğine sahip bu ürünü 59 liradan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere revine lifting stick fiyatı, revine stick fiyatı, revine fiyatı, kaç lira, ne kadar, kampanya, ücretsiz kargo var mı gibi konularda bilgi verilmeye çalışılmıştır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Revine lifting stick, revine stick, Revine nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, nasıl kullanılır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme var mı, teslimat süresi, eczane, nerede satılır, orjinal ürün, nereden alınır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.