Revine Kullanımı, Revine Stick Nasıl Kullanılır

Revine Kullanımı

Revine lifting stick nasıl kullanılır? Ürün ergonomik olarak tasarlanmış olup kullanımı son derece basit bir üründür. Gua Sha masaj tekniğinden esinlenerek üretilmiş olan bu ürünü kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına dikkat ediniz. Daha sonra kullanmak istediğiniz bölgeye hafifçe bastırarak sürünüz.

Sabah ve akşam günde 2 kere revine stick kullanımı yapmanız önerilir. Tüm yüz bölgesine ve boyun bölgesine revine kullanımı yapabilirsiniz.

Hangi bölgelerde kullanılır? Çene, alın, yanak, burun, göz çevresi, kulak çevresi ve boyun bölgelerin kullanıma uygundur. Dileyen erkek ve kadın olsun kullanıma uygundur.

Uyarılar

Ürün kozmetik üründür.
Şimdiye kadar bilinen yan etkisi yoktur.
Hamilelerin ve emziren annelerin kullanmadan doktorlarına danışmaları önerilir.
Çocukların ulaşamayacağı bölgelerde muhafaza ediniz.

İşte revine nasıl kullanılır sorusunun cevabı bu şekilde olup. Ürün ile ilgili her türlü bilgi için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere revine lifting stick kullanımı, nasıl kullanılır, revine kullanımı, nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, kullanım şekli gibi bilgiler verilmiştir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 1. fatma şükran baykul

  23 Aralık 2019

  bu gün 2 adet siparişimi aldım ancak bu ürünü kullandıktan sonra göz edtrafı ve yüzüme kullandığım nemlendiricinin gerekli olup olmadığı hakkında bir bilgiye rastlamadım beni bilgilendirirseniz sevinirim
  saygılarımla
  fatma ş.baykul

 2. admin

  27 Aralık 2019

  Nemlendiriciye ihtiyaç duyuyorsanız ürünü kullandıktan 5-10 dakika sonra kullanabilirsiniz ayrıyeten.

 3. Osman Şahin

  1 Şubat 2020

  Bu ürünü nemli bir yüzemi uygulanacak ve uygulamadan sonra yüz temizlenecek mi sürüldükten sonra yüzde kalacakmı kalmasında bir sakınca var mıdır

 4. admin

  3 Şubat 2020

  Kullanmadan önce yüzünüzü temizlemeniz önerilmektedir. Kullandıktan sonra da 30 dakika kadar bekletmeniz önerilor cilt emilimi için.

Yorum Yazın
revine stick, revine lifting stick, revine nedir, özellikleri, ne işe yarar, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal olduğu nasıl anlaşılır, nereden alınır, eczanelerde var mı, nasıl satın alınır, kullanıcı yorumları, kapıda ödeme var mı ile ilgili bilgi içeren revine official Türkiye sitesidir.